Wywiad z Przemysławem Bochenkiem

Trzeci z kolei wywiad przeprowadziliśmy z kapitanem drużyny FC Albatros, Przemysławem Bochenkiem.

(M)arcin: Od kiedy gracie razem? Jak dawno założyliście Albatrosa?

(P)rzemek: Gramy razem od początku szkoły średniej. A drużyna powstała nie tak dawno wcześniej nie mieliśmy nazwy.

M: Graliście już razem na jakiś turniejach?

P: Tak jeśli można też zaliczyć turnieje szkolne. Gramy również nie na turniejach ale i poza zajęciami. Chłopacy pragną jak najwięcej zwycięstw gramy głównie dla rozrywki.

M: odnosiliście jakieś sukcesy?

P: Kilka razy udało nam się coś wygrać, nie zawsze ale staramy się zawsze coś razem osiągnąć.

M: pochwal się, co razem wygrywaliście?

P: Turnieje między szkolne zawsze udawało się zająć miejsce na podium.

M: Jak dowiedzieliście się o naszej lidze?

P: Zobaczyłem na fb post który był wstawiony na Orlik Ciechanów i postanowiliśmy się zapisać.

M: Jakie są wasze plany na CLS, myślisz że w waszym zasięgu jest wygrana?

P: Oczywiście nigdy nie tracimy nadziei że możemy wygrać. Naszym postanowienie jest wygrać tą ligę. Czy się uda okaże się później.

M: A którą z drużyn uważasz za największego rywala?

P: Trudno powiedzieć bo nie znam żadnych z drużyn. Wszystko okaże się na boisku.

M: Powiedz mi jeszcze skąd wzięła się wasza nazwa? Jest jakiś szczególny powód umieszczenia w niej właśnie albatrosa?

P: Nazwa wzięła się tak po prostu nie ma szczególnej wartości.

M: Dzięki wielkie za rozmowę.