Kolejka piąta; Sobota

07.05.2016 17:40 RKS Chuwdu V Pesto

Chuwdu obecnie jest na drugiej pozycji w tabeli i ostro ściga się z Remoncikiem o tytuł tej edycji CLS. Do prowadzącej drużyny brakuje im 6 punktów ale są jeden mecz do tyłu a wygrana w sobotę może być dla nich walką o byt w wyścigu o tytuł.

Pesto jest w podobnej sytuacji punktowej jest na czwartej pozycji, jednak zagrali o jeden mecz więcej niż Chuwdu, ten mecz może być dla nich bardzo ważnym w kontekście walki o górną połowę tabeli.

W tym meczu będziemy mieli bardzo ciekawą konfrontację dwóch napastników. Bartosz Łączyński (Pesto, 10 bramek) i Kruszewski Rafał (Chuwdu, 8 bramek) są jednymi z najczęściej trafiających zawodników w turnieju, w dodatku Chuwdu jest drugą najrzadziej tracącą bramki drużyną. Jaki będzie wynik ich konfrontacji przekonamy się już w sobotę.

Mecz poprowadzi sędzia Marcin Nawotczyński.

Pogoda na Sobotę

Przeważnie bezchmurnie. Maks. temp. 22°C, wiatr południowo-wschodni z prędkością 15 do 25 km/h. (weather.com)