Kolejka piąta; Niedziela

8 maja rozegrany zostanie drugi mecz piątej kolejki Ciechanowskiej Ligi Szóstek między FC Albatros a Kasztanem Kasztaniec.

Albatros jest równo w środku tabeli z dorobkiem 6 punktów w trzech meczach. Kasztan będzie miał ciężki orzech do zgryzienia gdyż bramkarza Pawła Maraszka pokonano do tej pory tylko 9 razy a obrona albatrosa jest najszczelniejszą w lidze.Po tym meczu Albatros może wysunąć się na drugie miejsce o które walka jest bardzo zacięta.

Kasztan natomiast nie jest obecnie w najlepszej sytuacji, prócz zdyskwalifikowanego Pampersa są ostatnią drużyną w stawce i stracili już 38 bramek, strzelając w 4 meczach 17. Gracze z Kasztańca na pewno są zdeterminowani by opuścić dół tabeli i wygrać wreszcie spotkanie na boisku, a zapewnić im to może dyscyplina i poprawienie własnej obrony. Przypominamy również że w tym meczu, za czerwoną kartkę otrzymaną w spotkaniu z Pesto, nie zagra Piotr Zembrzuski.

Spotkanie poprowadzi sędzia Michał Nowosad.

Pogoda na Niedzielę

Częściowe zachmurzenie. Maks. temp. 21°C, wiatr południowo-wschodni z prędkością 15 do 25 km/h.