Wywiad z kapitanem drużyny Pesto, Bartoszem Kamińskim

Jako że do turnieju pozostały już tylko 3 tygodnie, postanowiliśmy przeprowadzić z kapitanami zespołów małe wywiady wprowadzające, które pojawią się co jakiś czas na naszej stronie internetowej.

Na pierwszy ogień wybraliśmy kapitana Pesto, Bartosza Kamińskiego

(M)arcin: Od dawna gracie razem? Kiedy założyliście drużynę?

(B)artosz: No, to już będzie jakieś 6/7 lat, dokładnej daty założenia zespołu niestety nie pamiętam.

M: Skąd pomysł na nazwę?

B: Jeden z naszych zawodników od wielu lat trenuje krav mage i jego ulubionym uderzeniem jest "pesto". Jest to uderzenie z zaskoczenia i nokautujące po jednym celnym uderzeniu, więc tak nazwaliśmy drużynę, gdyż mamy być zaskoczeniem tego turnieju i nokautować wszystkich przeciwników.

M: Odnosiliście w przeszłości jakieś sukcesy?

B: Jako drużyna nie mamy sukcesów gdyż drużynowo nie startowaliśmy w żadnych turniejach czy też ligach.

M: Więc CLS będzie dla Pesto debiutem. Jak w takim razie oceniasz wasze szanse, w które miejsce w tabeli celujecie?

B: Celujemy w pierwsze miejsce, jesteśmy pewni swoich umiejętności i myślę, ze łatwo zdobędziemy mistrza w tym sezonie.

M: Którą z drużyn uważasz za głównego rywala do osiągnięcia tego celu?

B: Ciężko trochę jest mi powiedzieć gdyż żaden z tych zespołów nie grał na nas i nie wiem za bardzo jak grają.

M: Dziękuję za rozmowę i życzę powodzenia w rozgrywkach.

B: Również dziękuję.

Marcin Nawotczyński