Dyskwalifikacja i lekkie zmiany w nadchodzącym tygodniu

Z przykrością informujemy że drużyn a Power Pampers została zdyskwalifikowana z rozgrywek głosem większości członków stowarzyszenia. Powodem dyskwalifikacji tej drużyny jest opuszczenie dwóch spotkań i brak okazania jakiejkolwiek chęci kontynuowania zmagań w lidze.

W związku z tym zmianom uległ terminarz rozgrywek, od następnego tygodnia wszystkie mecze rozgrywane będą w niedzielę a drużyna, która w danej kolejce miała by grać z Power dostanie automatycznie 3 punkty bez gry.

W najbliższej kolejce, w związku z rozgrywaną na orliku ligą opinogórsko-ciechanowską, pierwszy mecz zostanie rozegrany w sobotę, 23 kwietnia o godzinie 17:10, drugi natomiast rozpocznie się w niedzielę, 24 kwietnia o godzinie 12:20.

Mecz sobotni, pomiędzy RKS-em Chuwdu i Remoncikiem Gościmin, poprowadzi Michał Nowosad, natomiast mecz niedzielni, Pesto i Kasztana Kasztaniec poprowadzi Marcin Nawotczyński.